Sajnos, félelmem beigazolódni látszik: Lady Gaga ugyanúgy eladja a lelkét, mint Madonna. Legalábbis erről árulkodik a közös daluk Ariana Grandével. Sikerült lesüllyednie a fiatal énekes lagymatag szintjére.
A hajdanán még Drag Mothernek joggal tartott Gaga már csak külsejében, mozgásában a régi. Ritka bosszantó, amikor valaki ennyire pofátlanul képes elpazarolni hangi adottságait. Grandének jól áll, sosem volt sokkal többre képes, nem is azért szeretjük, mert annyira nagyon tudna énekelni. Persze az is elképzelhető, hogy Gaga nem akarta őt mindenki előtt lemosni a pályáról, de kellett a PR, így elkészült a szám.
Legalább annyi poén van a klipben, hogy amíg Gaga teljes erőbedobással táncol, Grande meg sem meri nagyon mozdítani a fejét. Biztos begörcsölt a nyaka (vagy csak nem akarja összekócolni a haját).
Peace.