Demi Lovato és Wilmer Valderrama újra egy pár?

Soha ne mondd, hogy soha!

Igaz ez a jól ismert mondás a sztárpárra is. Egyes források szerint Demi Lovato és Wilmer Valdaerrama ugyanis megint békülő félben vannak.

A 25 éves énekesnő és barátja között ismét fellángolni látszik a szerelem. A sztárpár egyik ismerőse szerint, fontos helyet töltenek be egymás szívébe, és egyszerűen nem képesek külön-külön boldogulni.

Egyre több időt töltenek ismét egymással, legutóbb február 24-én egy étteremben látták őket közösen ebédelni. A sztárpár barátja szerint, nem lenne csoda, ha ismét egy párt alkotnának, hiszen a köztük lévő barátság nagyon mély.

2016-os szakításukat követően is folyton azt hangoztatta az énekesnő, hogy Wilmer és közte szerelem volt első látásra, s történjen bármi, ő továbbra is szereti a fiút. Demi Lovato elmondása szerint, még soha senki iránt voltak ilyen mély érzései.

Az énekesnő úgy nyilatkozott, hogy bár próbál nyitott szemmel járni, szerinte azonban sosem fog Wilmerhez hasonló emberrel találkozni- írja az eonline.

Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!

A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hozzászólások

A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!