Igaz ez a jól ismert mondás a sztárpárra is. Egyes források szerint Demi Lovato és Wilmer Valdaerrama ugyanis megint békülő félben vannak.
A 25 éves énekesnő és barátja között ismét fellángolni látszik a szerelem. A sztárpár egyik ismerőse szerint, fontos helyet töltenek be egymás szívébe, és egyszerűen nem képesek külön-külön boldogulni.
Egyre több időt töltenek ismét egymással, legutóbb február 24-én egy étteremben látták őket közösen ebédelni. A sztárpár barátja szerint, nem lenne csoda, ha ismét egy párt alkotnának, hiszen a köztük lévő barátság nagyon mély.
2016-os szakításukat követően is folyton azt hangoztatta az énekesnő, hogy Wilmer és közte szerelem volt első látásra, s történjen bármi, ő továbbra is szereti a fiút. Demi Lovato elmondása szerint, még soha senki iránt voltak ilyen mély érzései.
Az énekesnő úgy nyilatkozott, hogy bár próbál nyitott szemmel járni, szerinte azonban sosem fog Wilmerhez hasonló emberrel találkozni- írja az eonline.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!