Lily Allen oldalán találta meg a boldogságot a Stranger Things seriffje

Egy ideje már pletykálták, hogy a két híresség egy párt alkot. Nemrég azonban félreérthetetlen képek készültek róluk.

Eddig még csak találgatták, de a Daily Mail megerősítette a hírt, miszerint David Harbour és Lily Allen egy párt alkotnak. Ugyan már augusztus elején felröppentek a pletykák, hogy a Stranger Things Hopper seriffje és az angol énekesnő valószínűleg egymás oldalán találták meg a boldogságot, de eddig semmi konkrétumot nem tudhattak a rajongók.

metro.co.uk

A lesifotósok Harbour Saturday Night Live-os szereplése után kapták lencsevégre a New Yorkban sétáló párt, akik szemmel láthatóan teljesen egymásba habarodtak. Allennek jót is tesz a kapcsolat, mert így leküzdheti túlzott telefonfüggőségét. Erre ironikusan reagált az egyik július végi képén, mint írja:

Ilyen egy randi velem.

This is what dating me looks like. @tanone

54.9k Likes, 908 Comments - LILY ALLEN 2.0 (@lilyallen) on Instagram: "This is what dating me looks like. @tanone"

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu

Hozzászólások

A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!