Most került megrendezésre az Isle of Man Tourist Trophy motorverseny, mely a világon az egyik legnagyobb múlttal bír, hisz 1907 óta minden évben megrendeznek.
Mint tudjuk. Vilmos herceg rajong a járművekért, így nem csoda, hogy kilátogatott a futamra. Természetesen ő maga nem vett részt a versenyen, csupán egy kép erejéig pattant motorra- írja a BBC.
Vajon a herceg felesége mit szól ehhez az egészhez? Nos, Vilmos elmondása szerint, csupán annyit kérdezett, hogy tényleg komolyan gondolja-e ezt az egészet.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!