Trump és Erzsébet királynő még a múlt héten találkozott egymással a Windsor Kastélyban.
Az amerikai elnök azonban úgy tűnt, nincs tisztában a protokoll szabályokkal,ugyanis össze-vissza botorkált Erzsébet királynő körül. Sőt a köszönésnél sem sikerült eltalálni a helyes formát: meghajlás helyett kezet rázott a királynővel- írja a VANITIES. Ezzel nem csak, hogy udvariatlan volt, de megszegte a királyi protokollt is.
Szerencséjére a királynő ahelyett, hogy jelenetet rendezett volna, inkább próbálta terelgetni az elnök útját. Sőt Erzsébet nagyvonalúságát mutatja az is, hogy a találkozás alkalmából a korábbi elnöktől - Barack Obamától kapott brosst viselte, kifejezve ezzel tiszteletét az állam iránt.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!