Őszinte bejelentés: a visszatérésről döntött Kulcsár Edina

Tiszta vizet öntött a pohárba a modell.

Az utóbbi időben kicsit visszafogottabb volt a közösségi oldalakon Kulcsár Edina, sokan hiányolták is. De most mindenki megnyugodhat, nagy bejelentést tett az egykori szépségkirálynő.

„Kereken egy évvel ezelőtt kezdtem el az életmódváltásomat! Sok pozitív változást reméltem tőle, mert nem éreztem magam jól a bőrömben. Persze így egy év elteltével látom, hogy nem volt elég csak az étkezésemen és a mozgás rendszerességén változtatni. Ahhoz, hogy testileg is egészségesek legyünk, nem elég pusztán az életmódunkon változtatni, vagy bevezetni az edzést a mindennapjainkba, hiszen a testi egészség elengedhetetlen része a jó lelki állapot!

Talán most végre sikerült megtalálnom az egyensúlyt. Lassan készen állok visszatérni, hogy az általatok preferált posztok újra jelen legyenek az oldalamon.”

Tartsd életben a helyi nyilvánosságot!

A független és szabad újságírás ezután is fontos marad! Sok dolgunk lesz a múlt feltárásával, a mindenkori hatalom ellenőrzésével és azzal, hogy továbbra is egy olyan országért dolgozzunk, ahol valódi jogait vannak és ahol a tetteknek következménye van.
A Nyugat.hu-t többféle módon támogathatod. Tedd meg!

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hozzászólások

A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!