Mégsem költözik Mallorcára Schumacher?

27 millió fontot fizetett érte a felesége.

Pár napja röppent fel a hír, hogy az F1-es pilóta felesége házat vásárolt Mallorcán. A luxusvillához helikopterleszálló, 2 medence és egy vendégház is tartozik, nem is beszélve a tengerre néző páratlan látványról.

Bár több magazin is lehozta a hírt és Mallorca polgármestere is azt nyilatkozta, hogy megkezdődtek az előkészületek Schumacher fogadására, Michael menedzsere még is tagadott mindent.

A Schumacher család tervei között nem szerepel, hogy Mallorcára költöznek.

A Schumacher család tervei között nem szerepel, hogy Mallorcára költöznek

– idézi a Bild honlapján megjelenő cikk Sabine Kehm szavait. A lap egyébként megemlíti, saját információi szerint Schumacherék valóban megvásárolták a szóban forgó ingatlant, de nem szándékoznak áttelepülni a mallorcai kisvárosba. Csupán egyfajta nyaralóként használják majd a birtokot, ahová Corinna, valamint a két gyermek, Mick és Gina visszahúzódhat.

Tartsd életben a helyi nyilvánosságot!

A független és szabad újságírás ezután is fontos marad! Sok dolgunk lesz a múlt feltárásával, a mindenkori hatalom ellenőrzésével és azzal, hogy továbbra is egy olyan országért dolgozzunk, ahol valódi jogait vannak és ahol a tetteknek következménye van.
A Nyugat.hu-t többféle módon támogathatod. Tedd meg!

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hozzászólások

A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!