Készüljetek! Augusztusban jön Selena Gomez főzőműsora

Itt az első előzetes is, ami elég viccesre sikeredett.

Máris itt az augusztus, de még mielőtt elkeserednétek, hogy hamarosan vége a nyárnak, most van egy jó hírünk: hamarosan jön Selena Gomez főzőműsora, szóval az esős, viharos napokon az ex-Disney-sztárral együtt ti is megtanulhattok ezt-azt néhány profi séftől.

Ahogy azt már mi is megírtuk, Selena Gomez főzőműsort indít az HBO-n 2020. May 07. 12:21 az HBO új streaming platformján, az HBO Maxon indul majd a sorozat, melyben mesterszakácsok segítenek majd Selenának apró titkokkal, trükkökkel, hogy fejlessze tudását.

Most kiderült, hogy a műsor a Selena + Chef címet kapta és bár a pontos premierdátumról még nem rántották le a leplet, az biztos, hogy még augusztusban elkezdődik. Addig is megjelent az első előzetes is, ami elég viccesre sikeredett. Úgy tűnik, tényleg ráfér Selenára egy kis segítség a konyhában, mivel még azt sem tudja, hogy milyen az elektromos és milyen a gáztűzhely. No sebaj, ezért jó, ha szupersztár az ember és vannak kéznél séfek, akik megtanítanak egyet s mást.

Selena + Chef

A little sneak of what I’m cookin' up HBO Max maxPOP

Közzétette: Selena Gomez – 2020. augusztus 4., kedd
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu

Hozzászólások

A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!