Tegnap egy Los Angeles-i kórházban jött világra a sztár és férje, José "Pepe" Bastón gyermeke, aki a Santiago Enrique Bastón nevet kapta-írja a HOLA! USA magazin.
A boldog szülők már képet is mutattak a nagyközönségnek a csöppségről.
A büszke édesanya szorosan magához öleli a kisfiát, a nyakában lévő láncon pedig a Santiago felirat látható, ami arra utal, hogy már jó előre megbeszélték a baba nevét.
Bár még csak most vált "igazi" anyává Eva Longoria, korábban is gyakorolhatta az anyaság szerepét, ugyanis férjének korábbi házasságából már született 3 gyermeke. A színésznő abszolút pozitívan állt ehhez, melyet korábban egy nyilatkozatban ő maga is megerősített:
"Már három gyerek van a családban, három gyerkőc mostohaanyja vagyok, úgyhogy azért ez a helyzet nem lesz kifejezetten újdonság számomra. Persze nagyon örülünk, hogy lesz egy közös kisbabánk is, nagyon megerősítette a kapcsolatunkat a gólyahír, teljes örömmámorban úszunk" - lelkendezett a Hola! magazinnak néhány hónappal ezelőtt.
Sok boldogságot kívánunk a párnak!
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!