Verne Troyer a sárga földig itta magát

Warwick Davis és Peter Dinklage mellett az egyik legismertebb és legtöbbet foglalkoztatott kisnövésű színész volt Hollywoodban.

Az alkoholizmust a WHO (Egészségügyi Világszervezet) egyértelműen a betegségek közé sorolja, mely nőket férfiakat egyaránt fenyeget.

Ennek a betegségnek esett áldozatául a 49 éves Austin Powers is, ugyanis családi problémáit és depresszióját alkohollal igyekezett kezelni.

Hétfő este a barátai hívták ki a házához a mentőt, mert szinte eszméletvesztésig itta magát és azt üvöltözte, hogy öngyilkos akar lenni- írja a Fox News.

A mentősök lecsillapították, de bevitték, mert láthatóan nem volt jó bőrben. A kórházban alkoholmérgezést állapítottak meg nála, az öngyilkosságra való hajlam miatt pedig három napig megfigyelés alatt fogják tartani.

A barátai és családja egy Instagram posztban kérik, hogy a rajongói imádkozzanak érte. "Verne a lehető legjobb ellátásban részesül, mellette vagyunk és támogatjuk."

Asking you to keep Verne in your thoughts and prayers. He's getting the best care possible and is resting comfortably. Appreciate the support from family, friends, and fans around the world. We will keep you updated here.

7,932 Likes, 623 Comments - Verne Troyer (@vernetroyer) on Instagram: "Asking you to keep Verne in your thoughts and prayers. He's getting the best care possible and is..."

Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!

A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hozzászólások

A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!