Erzsébet királynő titkos üzenetet küldött Trumpnak

Nem volt tisztában a protokollal.

Trump és Erzsébet királynő még a múlt héten találkozott egymással a Windsor Kastélyban.

Az amerikai elnök azonban úgy tűnt, nincs tisztában a protokoll szabályokkal,ugyanis össze-vissza botorkált Erzsébet királynő körül. Sőt a köszönésnél sem sikerült eltalálni a helyes formát: meghajlás helyett kezet rázott a királynővel- írja a VANITIES. Ezzel nem csak, hogy udvariatlan volt, de megszegte a királyi protokollt is.

Erzsébet királynő és Donald Trump találkozása

Szerencséjére a királynő ahelyett, hogy jelenetet rendezett volna, inkább próbálta terelgetni az elnök útját. Sőt Erzsébet nagyvonalúságát mutatja az is, hogy a találkozás alkalmából a korábbi elnöktől - Barack Obamától kapott brosst viselte, kifejezve ezzel tiszteletét az állam iránt.

Erzsébet királynő és az ajándékba kapott bross
Steve Parsons

Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!

A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hozzászólások

A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!