Robbie Williams: milliók csalogattak

Csatlakozott feleségéhez.

Az énekes bevallotta, hogy nagy szerepet játszott a pénz a döntésében, amikor arra kérték, hogy ne csak felesége, hanem ő is legyen zsűri az amerikai X-faktor legújabb szériájában.

Milliók..millió ok van amiért igent mondtam végül

- válaszolta Williams, amikor azt kérdezték tőle, hogy miért változtatta meg korábbi döntését a felkérés kapcsán. Hozzátette, hogy 5 közös és 12 egyéni albuma van már, így most szeretne kipróbálni valami újat- írja a Mirror.

Robbie és felesége Ayda, körülbelül 10 millió dolláros fizetésre számíthatnak a felkérésért cserébe. De nem csak nekik köszönhető, hogy ez lesz az eddigi legdrágább X-faktor. Ugyanis olyan híresség is helyet kap a zsűriben, mint a One Direction énekese Louis Tomlinson.

Amerikában ez lesz a 15. alkalom, hogy megrendezik a tehetségkutatót, ami várhatóan szeptember elején indul. Nálunk valamivel később kezdődik majd a show.

Tartsd életben a helyi nyilvánosságot!

A független és szabad újságírás ezután is fontos marad! Sok dolgunk lesz a múlt feltárásával, a mindenkori hatalom ellenőrzésével és azzal, hogy továbbra is egy olyan országért dolgozzunk, ahol valódi jogait vannak és ahol a tetteknek következménye van.
A Nyugat.hu-t többféle módon támogathatod. Tedd meg!

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hozzászólások

A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!