Az énekesnőt még 2016 februárjában jegyezte el vőlegénye, Joshua Sasse azonban tavaly mégis a szakítás mellett döntöttek, ami annyira meggyötörte Kyliet, hogy idegösszeomlást kapott.
Hozzátette, hogy most már újra megtalálta önmagát és már sokkal keményebb kérdéseket tesz fel magának azzal kapcsolatban, hogy hogyan is jutott el idáig, hogy érzi magáz és mégis mit is vár el magától.
Az énekesnő azt is elmesélte, hogy ez alatt az idő alatt rájött, hogy ő igazából sosem akart megházasodni, szerinte a házasság nem lenne jó dolog a számára.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!