Valósággal ragyogott az Oscar afterpartiján Palvin Barbi

Hogy az ő szavaival éljünk: álomruhában, álompasival az oldalán.

A Vanity Fair idén sem hagyta ki hagyományos Oscar-partiját, ahol a sztárvilág apraja-nagyja tiszteletét tette. Köztük volt Palvin Barbi is, aki most sem okozott csalódást, teljesen levett a lábáról mindenkit. Barátja, Dylan Sprouse oldalán lépdelt végig a vörös szőnyegen és pózolt a kamerák kereszttüzében csodálatos Versace-ruhájában.

„Álmaim ruhájában, álmaim kísérőjével” – írta az egyik Instagramra feltöltött fotóhoz, majd egy másiknál megköszönte csapata segítségét.

In my dream dress with my dream date

1.1m Likes, 2,970 Comments - Barbara Palvin (@realbarbarapalvin) on Instagram: "In my dream dress with my dream date "

Thank you @owengould and @georgisandev for creating more and more beautiful looks for me.

20.7k Likes, 138 Comments - Barbara Palvin (@realbarbarapalvin) on Instagram: "Thank you @owengould and @georgisandev for creating more and more beautiful looks for me. "

Tartsd életben a helyi nyilvánosságot!

A független és szabad újságírás ezután is fontos marad! Sok dolgunk lesz a múlt feltárásával, a mindenkori hatalom ellenőrzésével és azzal, hogy továbbra is egy olyan országért dolgozzunk, ahol valódi jogait vannak és ahol a tetteknek következménye van.
A Nyugat.hu-t többféle módon támogathatod. Tedd meg!

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hozzászólások

A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!