Sky Ferreira Budapesten van!

Az énekes kötőjel dalszerző kötőjel modell kötőjel színésznő néhány napja a magyar fővárosból tolja a kontentet instára.

Egyelőre nem tudjuk, hogy mégis mit csinál itt, klipet forgat, filmben szerepel, vagy a budapesti Fashion Weekhez lehet valami köze, mindenestre az énekesnő pár napja arról posztolt, hogy 6 hétre lelép Amerikából, másnap pedig már egy fővárosi tetkószalonnál szelfizett.

Ferreira egyébként mostanában gőzerővel dolgozik, hamarosan megjelenik a második nagylemeze Masochism címmel, ő virít a Playboy új számának mindkét címlapján, és szerepel a 2017-es Twin Peaks folytatásban is.

I survived '89 and '91 today

Sky Ferreira (@skyferreira) által közzétett fénykép,

Aki tud bármit az énekesnő ittlétének okáról, esetleg a szállodai szobaszámáról és a kedvenc virágáról, az nyugodtan írja meg nekünk!

Tartsd életben a helyi nyilvánosságot!

A független és szabad újságírás ezután is fontos marad! Sok dolgunk lesz a múlt feltárásával, a mindenkori hatalom ellenőrzésével és azzal, hogy továbbra is egy olyan országért dolgozzunk, ahol valódi jogait vannak és ahol a tetteknek következménye van.
A Nyugat.hu-t többféle módon támogathatod. Tedd meg!

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hozzászólások

A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!