Bár minden szempár az oroszországi eseményeket követi, Japánban is elkezdődött a labdarúgó-világbajnokság.
Igaz ezt most nem a focisták, hanem a pingvinek játsszák. A mérkőzések minden nap délután egy és fél hat között kerülnek megrendezésre, egészen július közepéig.
Sajnos a meccseket nem közvetítik, így csak néhány fotót tudunk mutatni az izgalmas összecsapásról:
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!