Itt a legújabb Julian Jeweil track

Tegnap óta elérhető a Forum.

A francia születésű dj/producer tegnap dobta piacra legújabb trackjét, mely a Forum címet kapta. A B my Lake-en is fellépő lemezlovasnak köszönhet a techno szerelmes közönség több ikonikus track -et is, mint például a Bubble, Los Pistolos, Polaroid. A Forum jó eséllyel áll be ebbe a sorba, hamisítatlan Julian Jeweil hangzásával sokak kedvencévé fog válni.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hozzászólások

A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!