Májusban kápráztatott el minket Miley Cyrus, legújabb idiótaságával, a rózsaszínre festett hónaljszőrrel. Mivel az énekes már sok megmozdulásával akart felháborodást kelteni, ezzel különösebben nem foglalkoztunk, ám úgy néz ki, mégis csak ez lesz az akció, amivel divatot teremt Miley.
De hónaljszőrrel fotóztatta magát Madonna, ki nem maradhat ki semmi trendiből, Júlia Roberts pedig már évekkel ezelőtt megengedte magának azt a luxus, hogy hónaljszőrzettel együtt vállalja önmagát egy nyilvános eseményen.
Ha egyelőre még a hónaljszőrfestés kicsit várat is magára, a korábban sima testfelület lassan bozontossá válik, az Instagram pedig tele van a hónaljbozontjukat büszkén vállaló lányok fotóival. Akkor ez most már eldöntetett, hogy az idei nyár a hónaljszőr évszaka lesz? Szavazzunk!