Nyugi van, nem kell a Painttől elbúcsúzni!

Mindenki örömére a Microsoft nem fogja kinyírni a Paintet, a program továbbra is elérhető lesz.

A Paint 32 éve kezdte pályafutását és a héten a Microsoft bejelentette nyugdíjba vonulását, vagyis az elavult programok listájába sorolták, ami azt jelenti, hogy valószínűleg kihagyják a következő frissítésből.

A hírt hatalmas hurrdurr, felháborodás és gyász követte (bár én nem vagyok nagy rajzolós, számomra nagy dilemma, hogy hogyan fogok nélküle screenshotokat egyszerűen megvágni). Ám nem kell többé búsulnunk, hiszen a Microsoft egy blogbejegyzésben kifejtette, hogy nem szándékoznak végleg eltüntetni a programot, hanem azt majd ingyenesen le lehet tölteni a Windows Store-ból. Közleményükben azt is leírták, hogy nagyszerű volt látni a szeretetet, mely a programot övezi.

Gondolom, most nagy kő esett le a szívetekről.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hozzászólások

A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!