Cápák hete volt a Discovery Channel-en. A csatorna pedig ahogy csak tudta turbózta a tengeri ragadozókkal szolgáló tartalmát. Az egyik fő attrakció volt a huszonháromszoros olimpiai bajnok Michael Phelps és egy nagy fehér cápa 100 méteres úszóversenye. Bár Phelps még egy uszonyt is kapott turbózásként, mégsem bírt el a tengerek egyik urával.
A produkció persze szinte azonnal rengeteg kritikát kapott. Voltak akik azt nehezményezték, hogy a cápa csupán animálva volt az úszóversenyen, persze azokkal a paraméterekkel, amikkel egy igazi, élő cápa is rendelkezik. Azért azt szerintem aligha gondolhatta bárki komolyan, hogy a Phelpset összerakják egy húsvér cápával.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot!
A független és szabad újságírás ezután is fontos marad! Sok dolgunk lesz a múlt feltárásával, a mindenkori hatalom ellenőrzésével és azzal, hogy továbbra is egy olyan országért dolgozzunk, ahol valódi jogait vannak és ahol a tetteknek következménye van.
A Nyugat.hu-t többféle módon támogathatod. Tedd meg!