Jennifer Lawrence verekedésbe keveredett egy budapesti kocsmában

Nem tetszett neki, hogy beszólt egy rajongó.

Jennifer Lawrence tegnap egy késő esti talkshow-ban promózta a legújabb filmjét, a Mother!-t. A műsorvezetővel arról beszéltek, hogy a színésznő mennyire másnapos a film premierje után, majd eszébe jutott, hogy egyszer Budapesten is jól berúgott.

JLaw ugyanis az év elején nálunk forgatott, majd a haverjaival beültek egy kocsmába sörözni. Jól sikerült az este, mindenki jól berúgott, aztán egyszer csak egy magyar rajongó lépett oda a színésznőhöz. Egy képet akart kérni tőle, hogy megmutassa a barátnőjének, hogy tényleg egy hollywoodi sztárba botlott bele, de Jennifer ebbe részegen nem akart belemenni. Erre beszállt Jennifer egyik haverja is, azt mondta a rajongónak, hogy ha a barátnője nem hisz neki, akkor valószínűleg nem ő az igazi.

A rajongónak ez persze nem tetszett, oda szólt neki, hogy bassza meg, majd le akart lépni, de Jennifer elkapta, és nekiállta leöntögetni sörrel. A rajongó kiszabadult, a színésznő erre az aktatáskáját vette célba. Ekkor léptek közbe a társai, azzal tudták lenyugtatni a szőke szépséget, hogy csak pazarolja a sört.

Tartsd életben a helyi nyilvánosságot!

A független és szabad újságírás ezután is fontos marad! Sok dolgunk lesz a múlt feltárásával, a mindenkori hatalom ellenőrzésével és azzal, hogy továbbra is egy olyan országért dolgozzunk, ahol valódi jogait vannak és ahol a tetteknek következménye van.
A Nyugat.hu-t többféle módon támogathatod. Tedd meg!

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hozzászólások

A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!