A francia születésű dj/producer tegnap dobta piacra legújabb trackjét, mely a Forum címet kapta. A B my Lake-en is fellépő lemezlovasnak köszönhet a techno szerelmes közönség több ikonikus track -et is, mint például a Bubble, Los Pistolos, Polaroid. A Forum jó eséllyel áll be ebbe a sorba, hamisítatlan Julian Jeweil hangzásával sokak kedvencévé fog válni.
Tegnap óta elérhető a Forum.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!
Hozzászólások
A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.
A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!