A Wonder Woman 1984 címet viselő második rész a tervek szerint 2020. június 5-én kerül majd az amerikai mozikba. A film hivatalos oldalain rántották le a leplet a premierdátumról pontosan egy évvel előtte, azaz 2019. június 5-én, szerdán.
A nagy bejelentéssel pedig kaptunk egy hivatalos posztert is a rendezőnek, Patty Jenkinsnek hála. A plakáton egy teljesen új szerkóban látható a dögös szuperhős: tetőtől talpig arany páncélba bújtatták.
Patty Jenkins azt is elárulta Twitter-posztjában, hogy sajnos nem vesznek részt az idei San Diego Comic-Conon, ami az elmúlt évek alatt a legnagyobb filmes és képregényes rendezvénnyé nőtte ki magát az USA-ban. Ahogy sok más filmnél és sorozatnál, úgy a Wonder Woman promócióját is itt kezdték volna el az első hivatalos előzetessel meg ilyenekkel, de így sajnos majd csak decemberben ugranak neki a reklámkampánynak.